top of page

Uzmanlığımız:

15 seneyi aşkın su yalıtımı satış ve uygulamaları deneyimimiz ile, Batı Karadeniz ve Türkiye Genelinde uzmanlığımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Su Yalıtımı Danışmanlığı

Proje aşamasında, yapılarınızın su yalıtım detayları için en verimli modelleri sunabilmek adına, sizlere su yalıtımı danışmanlığı hizmet vermekteyiz.

Şartname oluşturma ve detay hazırlama işlemlerinde, proje ekibiniz ile entegre şekilde çalışarak, maaliyet ve yapım kalitesi standartlarını belirliyoruz.

Su Yalıtımı Ürünleri Satışı

Su yalıtım ürünleri satışımızda, ülkenin en büyük yerli ve yabancı firmalarının ürünleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Her detay için, detaya en uygun ürünü sunmak amacı ile su yalıtım ürünleri satışı gerçekleştiriyoruz.

Su Yalıtımı Uygulamaları

Teknik ürün uygulamalarında, uygulamacı hatalarını en aza indirebilmek için, temelden terasa bütün su yalıtımı uygulamaları uzman kadromuz ile yapılmaktadır.

Su yalıtımı uygulaması hafife alınmamalıdır.

Konut ve İşyeri Su Yalıtımı
Sanat Yapıları Su Yalıtımı
Teknik Su Yalıtımı

Yasal zorunluluk nedeni ile konut ve işyerleri yapımında su yalıtımı zorunludur. Nihai tüketici her ne kadar yapısının su yalıtımını sorgulamasa da, imalat sürecinde yapılan hatalar, nihai tüketiciye zarar vermektedir.

Yapıların su yalıtımında, uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

 

Ülkemizin altyapı projelerinde, baraj, köprü, viyadük, HES gibi kamu ve özel girişimlerinde, sektöründe onbeş senelik su yalıtımı deneyimi ile danışmanlık, satış ve uygulama hizmetlerini ayrı ayrı veya paket garantili sunmaktayız.

Mimari aşamadan, imalat aşamasına gelirken, şantiyelerin yaşadığı en büyük zorluk teknik detayların çözümüdür.

Teknik detayların bilimsel ve uygulamasal çözümlerinde uzman bir firma olarak hizmetinizdeyiz.

 

bottom of page